TR EN

 

TARİHÇE

EEM Mühendislik 2008 yılında kurulmuştur. Şirketin bünyesinde genç ve dinamik bir ekip çalışmakta ve mühendislik, proje tasarımı ve taahhüt işlerinde uzmanlık sağlamaktadır. Sağlanan hizmetler master plan, uygulama projeleri hazırlanması, proje yönetimi, inşaat kontrollüğü, ihale belgelerinin hazırlanması ve tekliflerin değerlendirilmesi, projenin taahhütünün yapımı, işletim ve işletim/bakım çalışmalarını kapsamaktadır.

 

FİRMANIN TANITIMI

EEM Mühendislik altyapı ve üstyapı alanında çeşitli global mühendislik ve inşaat firmalarında, özellikle devlet idari binaları, uluslararası askeri binalar, iş ve alışveriş merkezleri, demiryolları, otoyollar, köprüler, tüneller, enerji, sağlık, su ve çevre konularında uzmanlaşan kurucu yöneticisinin tecrübe birikimleri üzerine hayata geçmiştir. EEM Mühendislik tüm dünyada faliyet göstermeyi amaçlayan dünyanın önemli mühendislik kuruluşlarından birisi haline gelmeyi hedeflemektedir. EEM Mühendislik dünya genelinde profesyonel yönetici, uzman ve teknik eleman istihdam etmek, bu insan kaynağı aracılığıyla mühendislik, müşavirlik, proje yönetimi, finans, bakım ve işletme hizmetlerini sunmayı hedeflemektedir. İlgi alanları arasında otoyollar, metro ve demiryolu sistemleri, limanlar, hava meydanları, binalar ve endüstriyel tesisler, sağlık, enerji, telekominikasyon, su temini, su arıtma, çevre ve kent gelişimi projeleri bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz sektörde elektrik proje ve taahhüt işlerini başarı ile tamamlayıp işverenlerimize sorunsuz ve örnek olabilecek projeler teslim etmektir.

 

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz mühendislik ve taahhüt hizmetleriyle sektöründe lider şirket olmayı hedeflemekteyiz.

 

HEDEFLERİMİZ

Üstlendiğimiz projeleri müşterilerimize en yüksek değer ve memnuniyeti sağlayacak şekilde gerçekleştirmek için, en yeni ve en modern mühendislik ve inşaat teknolojilerini kullanmak. En zor projelerde, en son gelişmiş teknolojilerle çalışmak. Çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek. Hizmetlerimizde farklılaşmak ve rekabet edebilirliğimizi arttırmak için yenilikleri kullanmak.

 

 
 
Camii Kebir Mah. Gazi Hasan Paşa Mescidi Sok.
No:3 Kasımpaşa-Beyoğlu/İSTANBUL  
Tel:(212) 252 83 49   Faks: (212) 252 83 52
 
  info@eemmuhendislik.com